Anasayfa / Tanıtım / Avukat Dosyası Alacaklara Öneriler

Avukat Dosyası Alacaklara Öneriler

Avukat dosyası almadan önce dikkat edilecek en önemli konu, avukat dosyası alacağınız firmanın imalatçı olmasıdır. Direkt imalatçı firmadan almanız yararınıza olacaktır. En büyük yararı, üreticisinden aldığınız için aradaki firmalara, aracılara ve komisyonculara ekstra ücret ödememiş olacak ve tüm teknik özellikler anlamında destek alacaksınız. Baskı sürecinin tüm aşamalarına müdahale edebilecek, tamamen kendinize özel dosya tasarımları hazırlatabileceksiniz.

Size bu konuyla ilgili önerebileceğim firma, benim de sürekli çalıştığım kişiye özel avukat dosyası hazırlayan vipavukat.com.tr‘dir. VIPAVUKAT markasının yeni mağazası olarak ticari hayatına giren mağaza bu anlamda avukatların tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırlanıyor. Avukat dosyanızı tamamen isteğinize göre hazırlatıp, herşeyine siz karar veriyorsunuz. Bu büyük bir özgürlük sunuyor. Aklınızda ne varsa, dosyanıza o yansıyor.

Binlerce avukat dosyası şablonları, adliye , mahkeme, icra ve dava dosyası şablonları ile müşterilerine farklı seçim yapabilme imkanı tanıyorlar. Bu da orijinal bir çalışma yapabilmeniz için kolaylık sağlıyor. Tasarımın her aşamasında sizin fikriniz alınıyor ve aklınıza takılan her şeyi [email protected] mail adresine yazabiliyor ve anında cevap alabiliyorsunuz.

Yeni nesil teknolojilere uyumlu olan firma, canlı destek hattı ile müşterileri ile anında yazışabilme olanağı sunuyor. Sitede gezerken aklınıza ne takılırsa canlı destek uygulaması ile firma yetkililerine erişebiliyorsunuz. Mesai saatleri dışında telefonla görüşmek ve bilgi almak istiyorsanız da belki de firmanın en güzel yanı 0532 334 97 42 cep telefonu olmasıdır. Bu numaraya bağlı Whatsapp uygulaması ve mesaj programları ile de firmaya her an ulaşabiliyorsunuz. Benim en çok hoşuma giden noktalardan biri de bu oldu doğrusu 🙂

Biraz da firmanın web sitesinden bahsedeyim. Firma son derece kullanıcı dostu ve sade bir site hazırlamış. Avukat Adliye Dosyası kategorisi ve Avukat Büro Dosyası kategorisi ile temel olarak avukat dosyası işinizi çözüyorlar. Kurumsal Ürünler bölümünde bürolarımızda kullanacağımız dosya harici matbu ürünler, avukat cübbelerimiz vs olacakmış. Ayrıca son derece ilgimi çeken bir diğer kategori de Yeni Büro Açıyorum’du. Bu kategoride ise muhtemelen kısa bir süre sonra yeni büro açan meslektaşlarımız için paket ürünlerin yayınlanacağı söyleniyor. Merakla bekliyorum doğrusu firmanın yeni ürünlerini incelemeyi..

Avukat Dosyası Örneklerini İncelemek İçin: www.vipavukat.com.tr

Mail : [email protected]

Telefon, Sms, Whatsapp : 0532 334 97 42

Yazar: avukatdosyasi.com.tr aracılığıyla

avukatdosyasi.com.tr aracılığıyla